20% تخفیف عینک های روی روبسون
فروش ویژه ساعت های هوشمند
تاریخ انتشار: 99/10/21
نمایش: (9)

یخچال فریزر دوقلو بتینو مدل NFR--65

مشخصات یخچال فریزر دوقلو بتینو

اگه انتخاب شما یخچال دوقلو بتینو  هستش از حسن انتخابتون در خرید یخچال از مجموعه شرکت بتینو تشکر می کنیم. فروشگاه های ما به شما این اطمینان را میدهد در فرایند تولید یخچال های بتینو تاکید بر ارتقاء سطح کیفیت محصول و رضایت مشتریان خود را به عنوان اولین و مهم ترین المان انتخاب  کرده اند.

به شما پیشنهاد میشه تا آخر این اطلاعات رو خوانده چون قراره اطلاعات کم یابی در مورد یخچال های بتینو بدانید:

کلید ON/OFF

با فشار دادن و نگهداشتن کلید CHiLDLOCK به مدت 3 ثانیه همه کلید ها در حالت قفل قرار میگیرند و نشانگر قفل فعال میشود.برای برگشتن به حالت عادی کافیست کلید فوق را به مدت 3 ثانیه نگه دارید.با زدن این کلید میتوان دمای اواپراتور و دمای داخل فریزر را مشاهده کنید که به ترتیب ابتدا دمای داخل یخچال و سپس دمای اواپراتور داده میشود.

مشخصات یخچال فریزر دو قلو

زنگ هشدار باز ماندن درب یخچال بتینو (آلارم در )

در درصورت باز ماندن یخچال فریزر دوقلو بتینو چراغ هشدار دهنده درب چشمک خواهد زد و اگر در یخچال بتینو به مدت 90 ثانیه باز بماندصدای زنگ هشدار شنیده خواهد شد.چنان چه پس از بسته شدن درب صدا همچنان ادامه داشت با مرکز خدمات تماس بگیرید.با فشار دادن این کلید میتوانید زنگ هشدار درب را فعال کنید اگر در صورت غیر فعال بودن زنگ هشدار در یخچال باز بماند فقط چراغ هشدار روشن میشودو چشمک میزند

آلارم یخچال فریزر دوقلو بتینو

سرمایش سریع(super cooL)

با فشار دادن این کلید به مدت 3 ثانیه سیستم به حالت سرمایش سریع میرود و نشانگر به حالت چشمک در خواهد امد.با فشار دادن و نگه داشتن کلید SUPER COOLبه مدت 3 ثانیه نمایشگر خاموش شده و نشانگر vacation روشن میشود که مناسب تعطیلات است.برای برگشت به حالت عادی کافی است کلید فوق را به مدت 3 ثانیه نگه داشت

 

چراغ LED آبسردکن بتینو

با فشار دادن لحظه ای کلید ON/OF (و در برخی مدل ها کلید VACATION)چراغ ال ای دی ابسرد کن روشن/خاموش میشود

 

تنظیم دمای مشخصات یخچالفریزر دوقلو بتینو 

با فشار دادن دکمه setting, می توان دمای یخچال را تنظیم کرد. دمای از پیش تنظیم شده +4 درجه سانتیگراد میباشد و هر بار که دکمه setting را فشار میدهید دما به ترتیب زیر تغییر کرده  و نشانگر دما مقادیر دلخواه را نشان خواهد داد.

هنگامی که دمای یخچال فریزر دوقلو   (به دلایلی مثلا باز کردن مکرر در و…) گرمتر شود نشانگر دما چشمک خواهدد زد. با برگشتن دما به حالت عادی دیگر نشانگر دما چشمک نمیزند. اگر چشمک زدن نشانگر دما بعد از چند ساعت متوفق نشد با مرکز خدمات تماس بگیرید.

برای رفتن به حالت دیفراست دستی کافی است دکمه setting را فشار داده و نگه داریم تا اعداد روی نمایشگر بعد از تغییر دوباره به همان عدد تنظیم شده اولیه برگردد.

انتخاب محل مناسب جهت استقرار یخچال فریزر دوقلو بتینو

انتخاب صحیح محل مناسب برای قرار دادن یخچال فریزر دوقلو در کارایی و طول عمر آن بسیار موثر می باشد. بنابراین با توجه به مطالب زیر جای مناسبی برای دستگاه انتخاب نمایید:

  • به منظور افزایش طول عمر کمپر سور, کاهش صدای آن و همچنین باز و بسته شدن درب لازم است یخچال فریزر دوقلو  را بر روی محلی مسطح مستقر نموده و توسط پیچ های تمیز کننده پایه های محصول, آن را نسبت به سطح افق تراز کنید.بهتر است بعد از تراز کردن, محصول کمی به سمت عقب شیب داشته باشد( حداکثر 5 درجه)
  • دستگاه را در معرض مستقیم نور خورشید یا منابع حرارتی مانند اجاق گاز, آبگرمکن, بخاری و شوفاژ قرار ندهید.

فاصله دستگاه با دیوار باید حداقل 5 سانتی متر باشد که هوا به آسانی اطراف کندانسور جریان داشته باشد و باعث خنک  شدن لوله های کندانسور شود.

  • برای جلوگیری از ایجاد پوسیدگی در بدنه دستگاه حدالامکان آن را دور از محیط نمناک, شیر آب و ظرفشویی نصب نمایید.

توجهاگر دستگاه تراز نباشد احتمال ایجاد سروصدای زیاد و برودت(سرمایش) ضعیف خواهد شد.

محصولات لوازم خانگی بتینو

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*